Projektuję ogrody od 6 lat, wykonałam ponad 100 projektów, głównie nowoczesnych ogrodów przydomowych, ale także ogrodów naturalistycznych, zieleni przy ośrodkach wypoczynkowych i firmach. Stawiam na praktyczne rozwiązania. Przez kilka lat Gardenika zajmowała się również realizacją ogrodów, co pozwoliło mi zdobyć doświadczenie i praktyczną wiedzę na temat budowy ogrodów. Moje projekty to balans pomiędzy bezkompromisową, techniczną wiedzą, a kompozycją roślinną stworzoną z miłości do natury i koloru.  Tworzę wyjątkowe ogrody.

Iza Kaczmarek

O ogrodach i zielonej pasji do roślin opowiadam: 

FAQ

Projektuję ogrody o różnych charakterze. Od większości moich klientów słyszę, że nie mają wiele czasu na pielęgnację ogrodu. Mam tego świadomość.

Jako projektantka pomogę określić przeznaczenie, charakter i styl przestrzeni Twojego ogrodu. Znajdą się w nim rośliny ozdobne, które będą ukazywać się w pełni swojej okazałości w kolejnych porach roku, wprowadzając Twoją rodzinę w świat dynamiki przyrody. Korzystam ze sprawdzonych gatunków, które nie jest trudno zdobyć ani trudno uprawiać.

Ogród to ma być głównie przyjemność. Jeśli przerodzi się w pasję i hobby, będę przeszczęśliwa. 

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?
Zazwyczaj około miesiąca. Spotkania są mniej więcej 3 lub 4. Może trwać krócej, ale miesiąc to bezpieczny termin biorąc pod uwagę, że nie zawsze łatwo jest znaleźć czas na spotkanie czy ustosunkowanie się do propozycji projektanta:)
Jaki to koszt?

Koszt zależy przede wszystkim od zakresu projektu oraz wielkości ogrodu. Dla przeciętnej, około 10 arowej działki koszt projektu mieści się w granicach 3500-6500 zł.

Co gdy nam sie nie spodoba?
Nie projektuję dla siebie, lecz dla Ciebie. Proces projektowy wygląda tak a nie inaczej, aby możliwie jak najprecyzyjniej określić styl, charakter i plan ogrodu od samego początku. Dlatego tak ważne jest, aby cała rodzina wzięła w tym procesie czynny udział i porozumiała się ze sobą nawzajem oraz z projektantem. Przy dobrze działającej komunikacji między nami nie ma możliwości, aby projekt rozminął się z wyobrażeniami o nim.

Masz pytania? Napisz do mnie…

Zgoda:

2 + 14 =