Projektujemy, wykonujemy, serwisujemy systemy automatycznego nawadniania w ogrodach przydomowych i nie tylko. Pracujemy na podzespołach takich producentów jak Rain Bird i Hunter.

Co projektujemy?

Dopasujemy system nawadniania do Twojego ogrodu. Projektujemy systemy zraszaczy wynurzalnych (statycznych oraz rotacyjnych) na powierzchniach trawnikowych, oraz systemy nawadniania kropelkowego na obszarach rabat z roślinami ozdobnymi. Używamy do tego celu m.in. linii kroplujących, które ukryte pod warstwą włókniny oraz przysypane korą czy inną ściółką równomiernie i powoli nawadniają podłoże wokół roślin.

Elastyczność systemu

Cały system projektujemy tak, aby zachował względną elastyczność. Wiemy, że z biegiem lat zapewne zechcą Państwo dokonać jakichś zmian w swoim ogrodzie, np. założyć nową, dodatkową rabatę czy stworzyć nowe miejsce wypoczynku. Zaprojektowany przez nas system będzie zawsze uwzględniał możliwość rozwinięcia o jedną czy dwie sekcje nawadniania. Stosujemy elastyczne połączenia przy montażu zraszaczy, dzięki czemu możemy zmienić ich położenie o nawet kilkadziesiąt centymetrów. 

Jeśli mieszkasz w inteligentnym domu...

Współpracujemy z firmą wykonującą systemy inteligentnych budynków m.in. w systemie Fibaro oraz  w standardzie KNX. W przypadku takiego systemu, oferujemy Państwu zintegrowanie zaprojektowanego przez nas systemu nawadniania z posiadanym przez naszych klientów systemem automatyki domowej.