Roboty koszące

Ambrogio RobotAmbrogio2

Legend-A w Twoim ogrodzie od ponad 15 lat

Ambrogio Robot jest robotem koszącym, który całkowicie samodzielnie dba o trawnik. Przez ponad 15 lat, Ambrogio zdobył zaufanie tysięcy ludzi na całym świecie.

Ambrogio jest innowacyjny, wydajny i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs z dedykowanymi aplikacjami.  Dostępnych jest 17 modeli, które spełniają wszystkie potrzeby i radzą sobie z wszelkimi trudnościami w ogrodach.

AmbrComeFunzionaogio Robot- jak działa?

 

Ambrogio: niezmordowany i wydajny ogrodnik ..... perfekcjonista!!

 

Ambrogio kosi trawę samodzielnie i automatycznie. Nie wymaga Twojej obecności, czy też pomocy; pracuje w zaprogramowanych przedziałach czasu, w przemiennych cyklach koszenia i ładowania. Ambrogio zawsze wie, co robić: może skosić cały trawnik bez pominięcia nawet najmniejszego obszaru; jeśli napotka przeszkodę, rozpoznaje i skanuje ją; jeśli wjedzie w gęstszą lub wyższą trawę, aktywuje specjalne funkcje aby ją skosić. Robot unika ponownego koszenia obszarów, które zostały już wcześniej skoszone, a kiedy bateria jest słaba, samodzielnie szuka stacji ładującej i przygotowuje się do kolejnego cyklu pracy!!

9 tecnologia e ecologiaEkologia i technologia-

zwycięska kombinacja

Zadbany i gęsty trawnik jest pragnieniem każdego właściciela ogrodu. Żywotność i jakość trawnika zależy głównie od sposobu koszenia i jego częstotliwości. Im częściej kosisz, tym trawa lepiej się rozkrzewia, szlachetne gatunki traw z mieszanki trawnikowej mogą się rozwijać, nie dając miejsca do rozwoju chwastom. 

Częste koszenie i utrzymanie odpowiedniej wysokości trawnika daje następujące korzyści:

  • Zwiększona fotosynteza w liściach
  • Pobudzenie krzewienia się trawy
  • Zwiększona gęstość trawy i mniejsze wymagania nawozowe (dzięki mulczowaniu)
  • Eliminowanie chwastów

roboty kosząceMulczowanie

 

Ekologiczny plus dla trawnika

Regularne koszenie niewielkich przyrostów zapewnia trawnikowi jego optymalne odżywianie.Codzienne, naturalne nawożenie, zwiększa odporność na choroby, suszę i owady! Rezultatem jest bardziej zielony, gęstszy i ekologiczny trawnik. Koszony codziennie o bardzo niewielki przyrost trawnik dużo lepiej radzi sobie z regeneracją niż koszony rzadko, ale bardzo drastycznie.